HAKKIMIZDA

BYTEK DÜĞÜN EKİPMANLARI, mayıs 2004 tarihinde kurulmuş olup, Türkiye’de Gelinyolu , Bistro Masa tasarım ve taahhüt konusunda sektördeki yerini almıştır. Firmamız resmi olarak 1 yılını doldurduğu sürede gerek teknik elemanlar, gerekse de Kurucu şirket B Y E L G R U P sektördeki 20 yıllık mesleki tecrübelerinin avantajlarını kullanarak kısa sürede bir çok projeye imza atıp hızla büyümüştür.

Haziran 2013 tarihinden itibaren inovasyona verdiği önem ile birlikte Kırılmaz Supla ve Vazo Şamdan imalatına başlayan firmamız bu sektörde de kısa sürede bir çok müşterisinin ihtiyacını karşılayarak bu alanda da hızlı büyümesini gerçekleştirmiştir.Şu ana kadar, Türkiye’nin tamamına Otel, Cafe, Düğün Salonları ve Barlara bu ürünleri imal eden BYTEK DÜĞÜN EKİPMANLARI,
Yurt dışında da Almanya, Fransa, Dubai, Hindistan, Suudi Arabistan, Katar ve Nijerya gibi 193 ülkelerede bu şık ürünleri ihraç etmiştir.İşine gösterdiği özeni bir ilke haline getiren BYTEK DÜĞÜN EKİPMANLARI, kısa sürede sektöründe aranan bir marka haline gelmiştir. Bu vesile ile Arge çalışmaları ve gerekli teknolojiye çabuk adapte olmamızı sağlamıştır.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ